Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::
21
21

Корисні Посилання:


 

  Головна » Наукова діяльність » Студентська наукова робота » Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації»
VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених у місті Хмельницькому

 VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації»

 
15 березня 2012 року було проведено VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів і молодих вчених «Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації».
У роботі конференції взяли участь студенти Житомирського економіко-гуманітарного інституту, Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини, а також студенти провідних вищих навчальних закладів м. Хмельницького – Хмельницького національного університету, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, Хмельницького інституту МАУП, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Також у роботі конференції взяли участь представники Хмельницького міського центру соціальної допомоги молоді.
У ході виступів пленарного засідання та обговорення тематики на секціях було визначено основні труднощі у розвитку студентської молоді та їх становлення як майбутніх фахівців, основними з яких є: низький рівень життя та безробіття серед молоді, шлюбно-сімейні проблеми, матеріальна незабезпеченість, відсутність можливості для поліпшення житлових умов, погіршення загального стану здоров’я, зростання рівня соціальних відхилень, втрата ідеалів, соціальної перспективи, життєвого оптимізму тощо.
Учасники конференції дійшли висновку, що вивчаючи молодіжні проблеми, неможливо обходитися простим констатуванням позитивних чи тривожних фактів життєдіяльності молодих людей. Сучасні суспільні процеси різко змінили соціальне, матеріальне і політичне становище молоді, тому зміст понять, що характеризували молодь колишнього суспільства («соціальний портрет молоді», категорії «потреби», «поведінка», «діяльність»), потребують сучасного аналізу, переосмислення та уточнення.
За результатами роботи конференції було прийнято відповідну резолюцію щодо шляхів усунення існуючих проблем у житті та вихованні студентської молоді.
   
   
   
   
 

 


   ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр