Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::
23
23

Корисні Посилання:


 

  Головна » Наукова діяльність » Конференції та семінари » Всеукраїнські науково-практичні конференції » «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації»
VІ Всеукраїнська науково-практична конференція

 VІ Всеукраїнська науково-практична конференція 
«Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації»

 


14 квітня 2011 року відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації».
Метою наукового заходу було обговорення і визначення загальних стратегій вирішення існуючих проблем щодо впровадження принципів інклюзивної освіти та вдосконалення змісту і форм соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в інтегрованому освітньому середовищі.
У роботі конференції взяли участь науково-педагогічний склад і студенти інституту, науковці з провідних вищих навчальних закладів України, в яких здійснюється підготовка фахівців соціальної сфери (Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Національної академії педагогічних наук України, Хмельницького національного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна»), представники спеціалізованих загальноосвітніх закладів та центрів реабілітації міста і Хмельницької області, де отримують освітні послуги діти з особливими потребами, а також представники Хмельницької облдержадміністрації та міської ради.

Під час роботи конференції обговорювались питання, що стосуються проблем соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в закладах освіти інклюзивної орієнтації, соціалізації дітей і молоді з особливими потребами в процесі навчання, а також актуальні аспекти підготовки фахівців соціальної сфери. У дискусіях взяли участь: заступник начальника 
Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Туровець 
Ю.М.; начальник управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Хмельницької міської ради Воронецький С.І.; заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Новченкова К.Д.; доктор психологічних наук, професор Томчук М.І.; доктор педагогічних наук, професор Сметанський М.І. та багато інших науковців і практиків – фахівців у галузі інклюзивної освіти.
 
 
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

    ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр