Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::

Корисні Посилання:


 

  Головна » Наукова діяльність » Конференції та семінари » Всеукраїнські науково-практичні конференції » «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації»
VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

  

 
27 квітня 2012 року відбулась VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації».
Метою наукового заходу було обговорення і визначення загальних стратегій вирішення існуючих проблем щодо впровадження принципів інклюзивної освіти та вдосконалення змісту і форм соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в інтегрованому освітньому середовищі.
У роботі конференції взяли участь науково-педагогічний склад і студенти інституту, науковці з 17 провідних вищих навчальних закладів України, в яких здійснюється підготовка фахівців соціальної сфери, представники спеціалізованих загальноосвітніх закладів та центрів реабілітації міста і Хмельницької області, де отримують освітні послуги діти з особливими потребами, а також представники Хмельницької облдержадміністрації та міської ради.
Під час роботи конференції обговорювались питання, що стосуються впровадження принципів інтегрованого та інклюзивного навчання, проблем соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в закладах освіти інклюзивної орієнтації, соціалізації дітей і молоді з особливими потребами в процесі навчання, а також актуальні аспекти підготовки фахівців соціальної сфери. У дискусіях взяли участь: заступник начальника управління соціального обслуговування і захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Гловацький І.І.; начальник управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Хмельницької міської ради Воронецький С.І., представники науково-педагогічних колективів провідних наукових установ України – Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та багато інших науковців і практиків – фахівців у галузі інтегрованої та інклюзивної освіти.
Учасники конференції зауважили, що впровадження інклюзивного навчання в дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладах закономірно змінює і сутність їх освітнього простору, оскільки набуваються нові якості як за призначенням, так і за змістом і технологіями діяльності його учасників. Виникає необхідність розширення рівня і обсягу освітніх послуг, забезпечення спеціальним обладнанням, дидактичними матеріалами, наданні діагностичної і консультативної допомоги спеціалістів різного профілю. Необхідна також цілеспрямована підготовка педагогічних працівників, залучення до цих проблем владних структур, органів управління освіти, громадських організацій, товариств, фондів, батьків.
 
   
Відкрив роботу конференції ректор інституту соціальних технологій Університету «Україна», кандидат педагогічних наук, доцент Чайковський М.Є.
 
 
 
Привітання учасникам конференції висловив у своєму виступі начальник управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Очеретянко В.І.
 
 
Виступ доктора педагогічних наук, професора Лактіонової Г.М. (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України).
 
 
Виступ доктора педагогічних наук, професора Сметанського М.І.
 
 
Виступ доктора педагогічних наук, професора Миронової С.П. (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка).

 

    ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр