Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::

Корисні Посилання:


 

  Головна » Абітурієнту 2019 / Коледж
Склад відбіркової комісії

 

 

 

СКЛАД ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ:

1. Затвердити склад відбіркової комісії:

Голова відбіркової комісії – Березинець Володимир Васильович, директор коледжу.

Заступник голови відбіркової комісії – Польовик Ольга Віталіївна, заступник директора коледжу.

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Головчук Лариса Леонтіївна, завідувач бібліотеки.

 

Члени відбіркової комісії:

1. Луцкевич Наталія Іванівна, начальник управління навчально-виховної роботи;

2. Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії правознавства;

3. Чайковська Жанна Миколаївна, начальник управління організаційної та кадрової роботи;

4. Федаш Вадим Олегович, представник студентського самоврядування.

  

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ КОМІСІЙ:

Предметна комісія з української мови та літератури

Голова комісії –   Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Члени комісії:      Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Коновал Оксана Григорівна, викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

Предметна комісія з історії України

Голова комісії –  Березинець Володимир Васильович, к.філос.н., директор коледжу.

Члени комісії:      Мороз Ігор Іванович, к.політ.н. доцент кафедри права Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”;

Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

 

Предметна комісія з іноземної мови

Голова комісії –  Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:      Коновал Оксана Григорівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Ющишина Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри української філології Хмельницького національного університету.

 

Предметна комісія з біології

Голова комісії –  Кравчук Людмила Степанівна, к.пед.н., доцент, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту Хмельницького інституту соціальних технологій.

Члени комісії:      Крупа Валентина Володимирівна, к. пед. н., доцент, доцент, старший викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін;

Польовик Ольга Віталіївна к. пед. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій.

 

Комісія для проведення співбесід

Голова комісії –  Березинець Володимир Васильович, к.філос.н., директор коледжу.

Члени комісії:      Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Мороз Ігор Іванович, к.політ.н. доцент кафедри права Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”.

 

СКЛАД ФАХОВИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Голова комісії –  Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Члени комісії:      Мозолюк-Боднар Людмила Миколаївна, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з правознавства;

Галко Олександр Михайлович, старший викладач циклової комісії з правознавства.

 

 СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Апеляційна комісія для розгляду апеляцій вступників на основі здобутих освітньо-кваліфікаційних рівнів кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста

 

Голова комісії -    Чайковський Михайло Євгенович, доктор педагогічних наук, професор, директор Хмельницького інституту соціальних технологій.

Члени комісії:    
Пасічник Ярослав Сергійович, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з правознавства;

                                Охман Ольга Василівна, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з правознавства;

                                Федаш Вадим Олегович, представник студентського самоврядування.

 

Апеляційна комісія для розгляду апеляцій вступників на основі базової

і повної загальної середньої освіти

 

Голова комісії -    Чайковський Михайло Євгенович, доктор педагогічних наук, професор, директор Хмельницького інституту соціальних технологій.

Члени комісії:    
Байдич Володимир Григорович, к. і. н., директор Державного архіву Хмельницької області;

                                Дудар Оксана Анатоліївна, вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК № 2;

                                Карнаухова Марина Миколаївна, вчитель біології, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК № 2;

                                Навроцька Любов Григорівна, вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, вчитель-методист НВК № 2;

                                Федаш Вадим Олегович, представник студентського самоврядування

 



   ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр