Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::
7
7

Корисні Посилання:


 

  Головна » Абітурієнту 2020 / Коледж
Склад відбіркової комісії

СКЛАД ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ:

 

 

Голова відбіркової комісії – Березинець Володимир Васильович, директор коледжу.

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Польовик Ольга Віталіївна, доцент кафедри психології та соціальної роботи.

Уповноважена особа з питань прийняття та розгляду електронних заяв та подання до ЄДБО отриманих від вступників відомостей – Луцкевич Наталія Іванівна, адміністратор ЄДБО.

 

Члени відбіркової комісії:

1. Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства;

2. Чайковська Жанна Миколаївна, інспектор з кадрів;

3. Борищук Марія Миколаївна, представник студентського самоврядування.

 

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ КОМІСІЙ:

Предметна комісія з української мови та літератури

Голова комісії –  Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Члени комісії:      Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Коновал Оксана Григорівна, викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

Предметна комісія з історії України

Голова комісії –  Березинець Володимир Васильович, к.філос.н., старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:      Мороз Ігор Іванович, к.політ.н. доцент кафедри правових та інформаційних технологій Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”;

Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Предметна комісія з іноземної мови

Голова комісії –  Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:      Коновал Оксана Григорівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Ющишина Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри української філології Хмельницького національного університету.

 

Предметна комісія з біології

Голова комісії –  Кравчук Людмила Степанівна, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту Хмельницького інституту соціальних технологій.

Члени комісії:      Крупа Валентина Володимирівна, к. пед. н., доцент, доцент, старший викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін;

Васил’євих Людмила Григорівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту.

 

Предметна комісія з математики

Голова комісії –  Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри правових та інформаційних технологій.

Члени комісії:      Геделевич Єлена Василівна, голова циклової комісії з природничо-математичних;

Бейдерман Броніслава Володимирівна, вчитель математики Хмельницького ліцею № 17, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

 

Комісія для проведення співбесід

Голова комісії –  Березинець Володимир Васильович, к к.філос.н., старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:      Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Островська Наталія Олександрівна, к. пед. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій;

Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри правових та інформаційних технологій.

 

СКЛАД ФАХОВИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Голова комісії –  Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Члени комісії:      Мозолюк-Боднар Людмила Миколаївна, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з правознавства;

Пасічник Ярослав Сергійович, кандидат юридичних наук, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

 

 

СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Голова апеляційної комісії:  Березинець Володимир Васильович, кандидат філософських наук, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени апеляційної комісії:    Пасічник Ярослав Сергійович, кандидат юридичних наук, старший викладач циклової комісії з правознавства;

Охман Ольга Василівна, кандидат юридичних наук, старший викладач циклової комісії з правознавства;

Борищук Марія Миколаївна, представник студентського самоврядування.

 

 



   ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр