Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Липень 2018 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::
9
9

Корисні Посилання:


 

  Головна » Інститут » Кафедри
Кафедра правознавства

 

Кафедра правознавства – одна з провідних кафедр Хмельницького інституту соціальних технологій вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”. Вона входить до складу економіко–правового факультету.

Кафедра була створена наказом керівника Хмельницької філії в жовтні 2000 року. Кафедра має технічні засоби навчання (комп’ютери, відеосистема, магнітофон). В розпорядженні кафедри є  необхідна кількість аудиторій для проведення занять, обладнується криміналістичний кабінет. Кафедра має відповідний фонд науково-методичної літератури, навчальних посібників та словників вітчизняного й зарубіжного видавництва.

Підготовку студентів зі спеціальності “Правознавство” здійснюють викладачі, які мають базову освіту з профілюючих  дисциплін, достатній теоретичний і методичний рівень.
      Професорсько-викладацький склад кафедри складається з: 3 докторів наук, 11 кандидатів наук, 1 старшого викладача та 16 викладачів. 

Усі викладачі беруть участь у виконанні науково-методичної роботи кафедри та інституту. Колектив  кафедри розробив робочі програми з теоретичних та практичних  курсів, які вони викладають. Постійно беруть участь у наукових конференціях.

Кафедра правознавства забезпечує підготовку фахівців напряму 0304 «Право», освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».      

Усі викладачі беруть участь у виконанні науково-методичної роботи кафедри та інституту. Колектив  кафедри розробив робочі програми з теоретичних та практичних  курсів, які вони викладають. Постійно беруть участь у наукових конференціях.

Кафедра правознавства забезпечує підготовку фахівців напряму 0304 «Право», освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Навчання правознавству проводиться у відповідності до навчальних планів і програм, які є основою навчального процесу. В наявності навчальний план відповідно спеціальності, кількість годин за планом відведених на вивчення правознавчих дисциплін відповідає освітньо–професійній програмі підготовки фахівця. На основі типових програм, складені робочі програми з кожного предмету на весь період навчання.

 

 

Міжпредметні зв’язки забезпечуються тим, що всі дисципліни професійного циклу викладаються  кафедрою правознавства, тому вивчення найновішого матеріалу, використання активних форм і методів, нетрадиційних підходів, обговорення навчальних планів, навчально-методичних комплексів, досвід провідних викладачів, усунення дублювання, тощо – все це вирішується в рамках навчально-методичної роботи на засіданнях кафедри.

Навчально–методична і наукова робота викладачів кафедри планується перед початком навчального року. Кожен викладач має індивідуальний план, у якому відображено навчальну, методичну, наукову, організаційно-методичну та виховну роботу. Індивідуальні плани обговорюються та затверджуються на засіданні кафедри перед початком навчального року. Завідувач кафедри контролює виконання індивідуальних планів викладачів, підсумки підбиваються в кінці кожного навчального семестру.

 Викладачі кафедри вважають найважливішим питанням – виховання майбутнього покоління нашої держави і докладають всіх зусиль для духовного збагачення молоді, виховуючи правову культуру, загальнолюдські цінності, формуючи передові погляди, активну життєву позицію.

Структура кафедри включає юридичну клініку, яка була створена 1 лютого 2003 року згідно затвердженого Положення про юридичну клініку. Тут студенти-правознавці набувають навичок з надання юридичних послуг громадянам та юридичним особам через консультації з різних правових питань, а також допомагають при складанні та оформленні різного роду документів.

На базі кафедри діє студентський науковий гурток „Правознавець”, який налічує 14 студентів та 3 викладачі. Керує роботою гуртка викладач кафедри Якименко Андрій Анатолійович.

 

 

 

    ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр