Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::
10
10

Корисні Посилання:


 

  Головна » Новини інституту
Останні новини
Запрошуємо взяти участь у конференції
19 Березня 2018 р.

Круглий стіл на тему: «Впровадження теоретичних та практичних аспектів підготовки фахівця соціономічної сфери до професійної діяльності»
16 Березня 2018 р.

Студентська конференція відбулась
15 Березня 2018 р.

Фаховий збірник інституту
3 Березня 2018 р.

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ
3 Березня 2018 р.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи”
7 Грудня 2017 р.

  7 грудня 2017 року на базі нашого інституту відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи”.

Багато студентів Хмельницького інституту соціальних технологій та Хмельницького коледжу Університету „Україна” є воїнами – захисниками територіальної цілісності нашої Батьківщини. На даний час в інституті навчається 160 студентів-учасників АТО.
З 2014 р. керівництво нашого закладу прийняло рішення підтримати воїнів, створивши максимально сприятливі умови для освіти студентів-учасників АТО. Зокрема, це затвердження індивідуальних графіків навчання, надання знижки на сплату освітніх послуг на загальну суму більше ніж 120 тис. грн. На даний час фінансування навчання учасників АТО, які є мешканцями м. Хмельницького та області
деловые подарки здійснюється за рахунок бюджетної програми підтримки учасників АТО, яка прийнята Хмельницькою міською радою в січні 2017 р., аналогічна програма прийнята на сесії Хмельницької обласної ради у вересні 2017 р.

 


Приєднуйтесь
10 Листопада 2017 р.

Наша сторінка на facebook

https://www.facebook.com/hist.ua

 


День української писемності та мови у ХІСТ
9 Листопада 2017 р.

Говоріть, почувайтеся, наче на святі,

і натхненні слова радість вам принесуть…

9 листопада у День української писемності та мови, у нашому інституті відбувся цікавий захід «Ти постаєш в ясній обнові…»

У темній залі загорілася свічка й присутні побачили Нестора Літописця, який пером водив по папері під звуки магічної старослов’янської мови…

Були і вірші, які лилися, як жива вода й закликали до боротьби,  як набат, і пісні, що чарували лірикою та жартували про милого-миленького.


Правознавці ХІСТ на Дні відкритих дверей в Управлінні Юстиції
12 Жовтня 2017 р.

11 жовтня наші студенти інституту та коледжу відвідали День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області.


НАША ПЕРЕМОГА
3 Жовтня 2017 р.

Студенти ХІСТ - чемпіони ХVI Спартакіади Університету «Україна»


«Бібліотека – море книг, бібліотека – храм науки…»
28 Вересня 2017 р.

«Бібліотека – море книг, бібліотека – храм науки…»

Сьогодні у читальній залі інституту відбулося відзначення Всесвітнього дня бібліотек. Відомо, що аби відчувати себе частиною потужного моноліту нації, потрібно зберігати історичну пам’ять та мову. Саме у бібліотеці ми торкаємося нашої історії та мовних скарбів від давніх давен до сьогодення.


Спортивна естафета
14 Вересня 2017 р.

13 вересня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся спортивний захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. В  естафеті, що складалася з 12-ти спортивних завдань, брали участь 50 студентів усіх спеціальностей інституту та коледжу. 


ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ
4 Вересня 2017 р.

4 вересня 2017 року в нашому інституті відбулася урочиста посвята у студенти Хмельницького коледжу та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день студентські квитки отримали  86 першокурсників денної форми навчання усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів – від молодшого спеціаліста до магістра.

     


Проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО»
23 Червня 2017 р.

22 червня 2017 р. на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО».
Мета заходу - вдосконалення змісту реабілітації учасників антитерористичної операції, що втратили рухову активність внаслідок поранення (захворювання), засобами ерготерапії; визначення загальних отримали ексклюзивні подарунки стратегій вирішення існуючих проблем комплексної реабілітації учасників АТО.


Гала-концерт XIV фестивалю студентської творчості
22 Травня 2017 р.

  20 травня студенти нашого інституту долучилися до величного та знаменного дійства – гала-концерту XIV фестивалю студентської творчості «Університетське літо», що проходив на сцені «Мушля» в Маріїнському парку м.Київ.
Учасники з семи міст України зробили все для популяризації Університету «Україна». Поезія, пісні, хореографічні та акробатичні композиції зробили свято яскравим і незабутнім.

 


День вишиванки
18 Травня 2017 р.

  Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її одягають на свята або визначні дати.


День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
11 Травня 2017 р.

 11 травня 2017 року студенти та працівники нашого інституту зібралися разом, щоб почути, побачити, згадати, вшанувати пам’ять тих, хто захищав нас та наше майбутнє.
Зі вступним словом виступив директор інституту Чайковський Михайло Євгенович.
Викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Рибко Олександр Сергійович в своєму виступі представив різні погляди на події минулого та примусив
геральдмастер замислитися кожного.
З вуст полковника у відставці, ветерана військової служби, керівника Центру Правди історії ВВВ Клочка Олега Івановича студенти почули реалії взяття Рейхстагу.
Закінчився захід демонстрацією художнього фільму «Незламна», який не залишив жодного байдужим.


Всеукраїнська науково-практична конференція „Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації”
21 Квітня 2017 р.

  21 квітня 2017 року на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна” відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція „Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації”.
Метою конференції стало обговорення та визначення загальних стратегій вирішення існуючих проблем щодо впровадження принципів інклюзивної освіти; вдосконалення змісту і форм соціально-педагогічної роботи з людьми з інвалідністю в інклюзивному освітньому просторі; формування інклюзивної компетентності учасників навчально-виховного процесу в умовах ВНЗ.


Студенти ХІСТ відвідали Верховну Раду України та Міністерство юстиції України
13 Квітня 2017 р.

  13 квітня 2017 року студенти спеціальності «Право» нашого інституту та коледжу у черговий раз відвідали Верховну Раду України та Міністерство юстиції України, де мали змогу зустрілись із народними депутатами та заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе.
Дану поїздку вдалося організувати завдяки спільним старанням та за сприяння народного депутата України, Радника Міністра юстиції України,
золотой кулон Ігоря Алексєєва, а також начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка.


Круглий стіл кафедри соціальної роботи
14 Квітня 2017 р.

             14 квітня 2017 р. у нашому інституті відбувся круглий стіл кафедри соціальної роботи на тему „Досвід пошуку та реалізації грантових проектів представниками державних та громадських організацій у м. Хмельницькому”.

 

Мета заходу: презентувати та оговорити успішні практики реалізації грантових проектів представниками державних та громадських організацій у м. Хмельницький; визначити можливості і перспективи грантової діяльності для викладачів та студентів вищих навчальних закладів.
   ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр