Головна сторінка Зворотній зв’язок Пошук

« Червень 2017 »
Пн Вт Ср ЧтПт СбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Отримувати новини на пошту

:: Фоторепортажі ::

Корисні Посилання:


 

  Головна » Новини інституту
Останні новини
Спортивна естафета
14 Вересня 2017 р.

13 вересня 2017 року у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся спортивний захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту. В  естафеті, що складалася з 12-ти спортивних завдань, брали участь 50 студентів усіх спеціальностей інституту та коледжу. 


ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ
4 Вересня 2017 р.

4 вересня 2017 року в нашому інституті відбулася урочиста посвята у студенти Хмельницького коледжу та Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна». В цей святковий день студентські квитки отримали  86 першокурсників денної форми навчання усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів – від молодшого спеціаліста до магістра.

     


Проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО»
23 Червня 2017 р.

22 червня 2017 р. на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Ерготерапія як метод реабілітації учасників АТО».
Мета заходу - вдосконалення змісту реабілітації учасників антитерористичної операції, що втратили рухову активність внаслідок поранення (захворювання), засобами ерготерапії; визначення загальних отримали ексклюзивні подарунки стратегій вирішення існуючих проблем комплексної реабілітації учасників АТО.


Гала-концерт XIV фестивалю студентської творчості
22 Травня 2017 р.

  20 травня студенти нашого інституту долучилися до величного та знаменного дійства – гала-концерту XIV фестивалю студентської творчості «Університетське літо», що проходив на сцені «Мушля» в Маріїнському парку м.Київ.
Учасники з семи міст України зробили все для популяризації Університету «Україна». Поезія, пісні, хореографічні та акробатичні композиції зробили свято яскравим і незабутнім.

 


День вишиванки
18 Травня 2017 р.

  Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Цей національний одяг носять чоловіки, жінки та діти. В наш час вишиванка вийшла з повсякденної форми одягу, проте її одягають на свята або визначні дати.


День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
11 Травня 2017 р.

 11 травня 2017 року студенти та працівники нашого інституту зібралися разом, щоб почути, побачити, згадати, вшанувати пам’ять тих, хто захищав нас та наше майбутнє.
Зі вступним словом виступив директор інституту Чайковський Михайло Євгенович.
Викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Рибко Олександр Сергійович в своєму виступі представив різні погляди на події минулого та примусив
геральдмастер замислитися кожного.
З вуст полковника у відставці, ветерана військової служби, керівника Центру Правди історії ВВВ Клочка Олега Івановича студенти почули реалії взяття Рейхстагу.
Закінчився захід демонстрацією художнього фільму «Незламна», який не залишив жодного байдужим.


Всеукраїнська науково-практична конференція „Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації”
21 Квітня 2017 р.

  21 квітня 2017 року на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна” відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція „Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації”.
Метою конференції стало обговорення та визначення загальних стратегій вирішення існуючих проблем щодо впровадження принципів інклюзивної освіти; вдосконалення змісту і форм соціально-педагогічної роботи з людьми з інвалідністю в інклюзивному освітньому просторі; формування інклюзивної компетентності учасників навчально-виховного процесу в умовах ВНЗ.


Студенти ХІСТ відвідали Верховну Раду України та Міністерство юстиції України
13 Квітня 2017 р.

  13 квітня 2017 року студенти спеціальності «Право» нашого інституту та коледжу у черговий раз відвідали Верховну Раду України та Міністерство юстиції України, де мали змогу зустрілись із народними депутатами та заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе.
Дану поїздку вдалося організувати завдяки спільним старанням та за сприяння народного депутата України, Радника Міністра юстиції України,
золотой кулон Ігоря Алексєєва, а також начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка.


Круглий стіл кафедри соціальної роботи
14 Квітня 2017 р.

             14 квітня 2017 р. у нашому інституті відбувся круглий стіл кафедри соціальної роботи на тему „Досвід пошуку та реалізації грантових проектів представниками державних та громадських організацій у м. Хмельницькому”.

 

Мета заходу: презентувати та оговорити успішні практики реалізації грантових проектів представниками державних та громадських організацій у м. Хмельницький; визначити можливості і перспективи грантової діяльності для викладачів та студентів вищих навчальних закладів.


Результати творчих конкурсів школярів
11 Квітня 2017 р.

11 квітня 2017 року у нашому інституті відбулося урочисте підведення підсумків творчих конкурсів, які були проведені з 01.11.2016 р. по 20.03.2017 р. для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та м. Хмельницького кафедрами «Документознавства та інформаційної діяльності» і «Соціально-гуманітарних дисциплін», з метою підняття національної гідності й  актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, а також з нагоди відзначення третьої річниці Майдану.


Наші студенти на Всеукраїнській студентській олімпіаді
7 Квітня 2017 р.

4-7 квітня 2017 року у Переяслав-Хмельницькому ДПУ ім. Г. Сковороди, магістранти першого курсу спеціальності «Психологія» Комарніцький Богдан та Мрочко Ігор взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія».


Круглий стіл кафедри психології
6 Квітня 2017 р.

  6 квітня 2017 року у нашому інституті кафедрою психології проведено круглий стіл на тему: «Соціально-психологічні особливості розвитку особистості фахівця соціономічної сфери» із запрошеними учасниками: практичними психологами та педагогами загальноосвітніх шкіл, практичним психологом Асоціації громадського здоров’я «Вікторія», практичним психологом Хмельницького Центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, психологом Старокостянтинівського міського кризового центру, лікарем Хмельницького патологоанатомічного центру, заступником керівника обласного благодійного фонду «Центр Добриня».


«Панна ХІСТ 2017»
29 Березня 2017 р.

 29 березня 2017 року у нашому інституті проводився щорічний конкурс жіночої краси та естетики «Панна ХІСТ 2017». Вісім учасниць конкурували у боротьбі за корону та омріяну стрічку, що символізують, що вони най-найкращі. Кожна із студенток представляла себе у п’яти конкурсних завданнях. 


Конференція студентів «Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації».
23 Березня 2017 р.

 23 березня 2017 року в нашому інституті відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації».

Мета конференції – провести аналіз проблем студентської молоді як складових загальних проблем українського суспільства. Висвітлити вплив світових культурно-інтеграційних процесів на зміни світогляду, ціннісних орієнтацій, соціального самопочуття, способу життя молоді.  


Студенти Хмельницького коледжу Університету «Україна» в Міністерстві юстиції України
16 Березня 2017 р.

 14 березня 2017 року студенти – правники Хмельницького коледжу Університету «Україна» в Міністерстві юстиції України (м. Київ) зустрілись із заступником Міністра юстиції Гією Гецадзе.

Метою зустрічі очільника Мінюсту Г. Гецадзе та майбутніх спеціалістів у юриспруденції стало ознайомлення студентів зі специфікою та основними цілями сьогоденних реформ чинного уряду юстиційного спрямування.


БЕРЕЗНЕВИЙ ВИПУСК 2017
10 Березня 2017 р.

 

10 березня 2017 року у приміщенні концертної зали Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулось урочисте вручення дипломів випускникам освітніх рівнів магістра, спеціаліста, бакалавра та молодшого спеціаліста, які завершили навчання у Хмельницькому інституті соціальних технологій та Хмельницькому коледжі Університету «Україна».

 

 


Запрошуємо на ПРОГРАМУ 45+
17 Лютого 2017 р.

 


Cтуденти коледжу та інституту відвідали Хмельницький обласний центр планування сім’ї
23 Лютого 2017 р.
 23 лютого учасниці традиційного конкурсу «Панна ХІСТ 2017» та інші студенти коледжу та інституту відвідали Хмельницький обласний центр планування сім’ї. Завідуюча центром лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної держадміністрації з питань планування сім`ї Пухлякова Ольга Олексіївна провела цікаву інтерактивну лекцію на тему жіночого здоров’я.
 

День пам’яті Небесної сотні!
20 Лютого 2017 р.

          В період з 20 по 23 лютого 2017 року працівники та студенти Хмельницького інституту соціальних технологій взяли участь у загальноміських заходах, присвячених вшануванню світлої пам’яті тих, хто віддав життя за Україну – Героїв Небесної Сотні, а також загиблих учасників АТО.

       Захід розпочався із згадки про історію Майдану. Потім відбувся перегляд відео про події того часу. Багато хто з учасників заходу вперше, а дехто знову побачив обличчя загиблих.


Випускна атестація у ХІСТ
21 Лютого 2017 р.

Нещодавно у стінах нашого закладу 200 студентів усіх спеціальностей та освітньо-кваліфікаційних рівнів пройшли випускну атестацію. Студенти здавали іспити в декілька етапів: у комп’ютерній тестовій програмі, письмово та усно. Магістри спеціальностей  «Психологія» та «Соціальна робота» захищали дипломні роботи. Слід відмітити загальний високий рівень знань майбутніх фахівців та бажання продовжувати навчання на вищих освітньо-кваліфікаційних рівнях.

 
   ©ХІСТ ВНЗ ВМУРоЛ "Україна", 2016 р.
   Усі права на матеріали, розміщені на цьому
   сайті,охороняються у відповідності з законом України.
29000, Україна, м. Хмельницький, вул. Толбухіна, 2а
Сайт: www.hist.km.ua
Email: hist_ukraine@ukr.net
Тел.: (0382) 70-45-16
Моб.: (096) 399 3700
Розробка
сайту:
Студія Спектр