Керівництво

rektor01

Директор інституту, комплексу

ЧАЙКОВСЬКИЙ Михайло Євгенович

ДОКТОР ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР

   Ініціатор та організатор створення у 1999 році Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» – першого закладу вищої освіти на Поділлі, у якому знайшли широке застосування ідеї інклюзивного навчання. З того часу і по сьогодні – незмінний ректор інституту.

  2006 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Соціально-педагогічні умови реабілітації студентів з особливими потребами», через три роки удостоївся наукового звання доцента, а у 2015 році – професора. 2016 року захистив докторську дисертацію на тему «Теорія і практика соціально-педагогічної роботи з молоддю з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору».

  Автор 140 наукових публікацій, з яких 90 присвячені інклюзії. Основні напрями досліджень: соціально-педагогічна реабілітація, теорія та практика соціально-педагогічної роботи зі студентами з особливими освітніми потребами у закладах вищої освіти; педагогічні технології соціально-педагогічної роботи з молоддю з особливими освітніми потребами; формування інклюзивної компетентності студентів та викладачів вищої школи тощо.

  За багаторічну наукову діяльність та соціальну значущість отриманих результатів нагороджений відзнаками МОН «Відмінник освіти України» (2003) та «Петро Могила» (2008), нагрудним знаком «За освітні та наукові досягнення» МОН України (2019). Почесними грамотами Київського міського голови, Хмельницької обласної ради, облдержадміністрації та міської ради. Лауреат Хмельницької міської Премії імені Богдана Хмельницького (2012), Хмельницької обласної премії ім. Миколи Дарманського в номінації «Кращий науковець» (2016) та Міжнародної літературної премії «Сад божественних пісень» ім. Г. С. Сковороди» (2018). За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток держави Грамотою Верховної Ради України (2018).

  За високі досягнення у вихованні спортивних кадрів міста та області, формування активної життєвої позиції у підростаючого покоління відзначений почесним званням «Заслужений тренер України» (2003).

  Особливим покликанням науковця є громадська робота. Він засновник і голова Подільського товариства ім. Г. Сковороди. Завдяки його зусиллям у Хмельницькому створено музей-бібліотеку ім. Г. Сковороди, встановлено перший в незалежній Україні пам’ятник українському філософу та створено сквер «Сад Григорія Сковороди» на території інституту тощо.

 

 

 

 

foto_

 Директор Хмельницького фахового коледжу

ПОЛЬОВИК Ольга Віталіївна

КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ

 З 2017 року працювала заступником директора Хмельницького фахового коледжу Університету «Україна», а з 2021 року очолила заклад на посаді директора.

 У 2006 році – закінчила Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікацію керівника навчального закладу.

2013 року захистила дисертацію у Інституті проблем виховання НАПН України на тему «Соціальна адаптація студентів з особливими потребами до навчально-виховного процесу у ВНЗ» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

 Окрім педагогічної роботи активно займається науковою роботою виконуючи тему НДР інституту та коледжу «Діджиталізація освітнього процесу в умовах інклюзивного освітнього простору закладу вищої освіти» (реєстраційний номер 0121U113389), а також НДР кафедри психології та соціальної роботи «Соціальні та психологічні детермінанти якості життя особистості в умовах розвитку сучасного суспільства» (реєстраційний номер 0121U113390).

Має понад 20 наукових публікацій у вітчизняних та закордонних періодичних виданнях, є одним з авторів колективної монографії «Теоретико-методологічні засади впровадження інклюзії в закладах освіти» (2019 р.), щорічно бере участь у науково-практичних конференціях міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Основними напрямами наукових інтересів є: педагогіка, соціальна педагогіка, соціальна робота, соціальна адаптація, інклюзія тощо.

 Постійно проходить підвищення кваліфікації, так за останні роки пройдено стажування на базі кафедри соціальної педагогіка ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (2020 р.), а також міжнародне стажування National Institute for Higher Education «Higher Education 4.0. Digital transformation» (2021 р.)

 За багаторічну педагогічну та наукову діяльність, соціальну значущість отриманих результатів нагороджена Грамотами директора Хмельницького інституту соціальних технологій (2013 р., 2017 р., 2018 р.), Грамотами президента Університету «Україна» (2013 р., 2016 р., 2018 р.), Подякою міського голови (2016р.), Грамотою Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації (2019 р.).

Зворотній зв'язок

29009, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 2а

Пошук