Випуск-2021
22 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Хмельницького інституту соціальних технологій та фахового коледжу Університету «Україна». Дипломи освітнього ступеня бакалавр отримали випускники спеціальностей: Право, Психологія, Соціальна робота, Фізична терапія, ерготерапія. Також дипломи спеціальності Право отримали випускники освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.
Вітаємо наших випускників та бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено прямувати до поставлених цілей, реалізувати свої можливості.