Склад відбіркової комісії

СКЛАД ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ:

Голова відбіркової комісії – Чайковський Михайло Євгенович.

Відповідальний секретар відбіркової комісії – Польовик Ольга Віталіївна, доцент кафедри психології та соціальної роботи.

Уповноважена особа з питань прийняття та розгляду електронних заяв та подання до ЄДБО отриманих від вступників відомостей – Луцкевич Наталія Іванівна, адміністратор ЄДБО.

 

Члени відбіркової комісії:

  1. Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства;
  2. Чайковська Жанна Миколаївна, інспектор з кадрів;
  3. Борищук Марія Миколаївна, представник студентського самоврядування.

 

 

 

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ КОМІСІЙ:

Предметна комісія з української мови та літератури

Голова комісії – Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Члени комісії:  Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Коновал Оксана Григорівна, викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

Предметна комісія з історії України

Голова комісії –  Березинець Володимир Васильович, к.філос.н., старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:  Мороз Ігор Іванович, к.політ.н. доцент кафедри правових та інформаційних технологій Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”;

Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Предметна комісія з іноземної мови

Голова комісії –  Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:  Коновал Оксана Григорівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Ющишина Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри української філології Хмельницького національного університету.

 

Предметна комісія з біології

Голова комісії –  Кравчук Людмила Степанівна, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту Хмельницького інституту соціальних технологій.

Члени комісії:     Крупа Валентина Володимирівна, к. пед. н., доцент, доцент, старший викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін;

Васил’євих Людмила Григорівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури і спорту.

 

Предметна комісія з математики

Голова комісії –  Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри правових та інформаційних технологій.

Члени комісії:      Геделевич Єлена Василівна, голова циклової комісії з природничо-математичних;

Бейдерман Броніслава Володимирівна, вчитель математики Хмельницького ліцею № 17, вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

 

Комісія для проведення співбесід

Голова комісії –  Березинець Володимир Васильович, к к.філос.н., старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени комісії:  Дика Любов Леонтіївна, к.філол.н., доцент, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Константінова Світлана Володимирівна, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін;

Островська Наталія Олександрівна, к. пед. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи Хмельницького інституту соціальних технологій;

Лучко Юлія Іванівна, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри правових та інформаційних технологій.

 

СКЛАД ФАХОВИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Голова комісії –  Якименко Андрій Анатолійович, голова циклової комісії з правознавства.

Члени комісії:    Мозолюк-Боднар Людмила Миколаївна, к.ю.н., старший викладач циклової комісії з правознавства;

Пасічник Ярослав Сергійович, кандидат юридичних наук, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

 

 

СКЛАД АПЕЛЯЦІЙНИХ КОМІСІЙ:

Голова апеляційної комісії:  Березинець Володимир Васильович, кандидат філософських наук, старший викладач циклової комісії з соціально-гуманітарних дисциплін.

Члени апеляційної комісії:   Пасічник Ярослав Сергійович, кандидат юридичних наук, старший викладач циклової комісії з правознавства;

Охман Ольга Василівна, кандидат юридичних наук, старший викладач циклової комісії з правознавства;

Борищук Марія Миколаївна, представник студентського самоврядування.

Зворотній зв'язок

29009, м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 2а

  • dummy (096) 399 3700

  • dummy (0382) 70-45-56

  • dummy hist_ukraine@ukr.net

141352
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
95
2419
9765
108229
7418
133934
141352

Підпишись на новини

Введи свій E-Mail, і ми надішлемо тобі ще більше новин!

Пошук